top.gif (19196 bytes)

 

Novinky

Home

Novinky 2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

O nás

Naši TT

Standard

Štěňátka

Fotogalerie

Kontakt

Linky

Návštěvní kniha

 

 

 

27. 12. 2009

Mezi svátky k nám přijel na návštěvu Balu s páníčky. Opět se potvrdilo, po kom že má svůj temperament J. Zatímco Jomi a Tašíka po chvilce lítání začal zajímat spíš batoh návštěvy, Jackouš s Balouškem kroužili celou dobu neúnavně po zahradě a nezůstali v klidu ani doma J. Díky za milou návštěvu a přijeďte k nám brzy zas J.

8. 11. 2009

Mezinárodní výstava Praha, rozhodčí: paní Olga Dolejšová, ČR

Na této výstavě se opět prezentovali dva sourozenci z našeho „Béčka“, Balu a Bíba. Balua předváděla jako vždy jeho panička, Bíbu jsem měla předvádět já, ale jelikož jsem byla ráda, že jsem na výstavu vůbec připajdala, předvádění se ujala Radana Sojková, se kterou se znají z Litvínova a řekla bych, že jim to spolu šlo dost dobře.

Balu (Ba-lu Nyima Nying) – mezitřída: V1, CAC

Bíba (Byiba Nyima Nying) – třída mladých: V1, CAJC

1. 11. 2009

Coursing (pro nepoučené: sprint za pádícím střapcem J)

Balu splnil dnešním během podmínky udělení licence a pro příště už může závodit naostro J.

Tašík se nechává slyšet, že běhat za střapcem ho nepřesvědčím ani náhodou, ale děsně Balouškovi závidí tu krásnou červenou dečku, kterou nafasoval. Je to fešák!

25. 10. 2009

Mezinárodní výstava České Budějovice, rozhodčí: pan Štefan Šinko, SLO

Balu (Ba-lu Nyima Nying) v mezitřídě: V1, CAC, res. CACIB J

18. 10. 2009

Národní výstava psů Brno, rozhodčí paní Libuše Ubrová, ČR

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) ve třídě mladých - V1, CAJC a poté Nejlepší mladý plemene J. Gratulujeme!

10. - 11. 10. 2009

Tibet Dog Euro a World Dog Show, Bratislava

rozhodčí TDE: pan Martin Baskaran, E

rozhodčí WDS: paní Monique Van Brempt, B

Na obě top výstavy přijeli sbírat zkušenosti z velkých výstav Balu a Dagsi. Po oba dny si ve třídách mladých vedli velice dobře, obdrželi velmi pěkné posudky a hodnocení.

Děkuji oběma jejich páníčkům za práci s jejich chlupáči.

Balu (Ba-lu Nyima Nying): V, VD

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying): V, VD

4. 10. 2009

NV Rybnik Polsko, rozhodčí pani Krystyna Nosák, Pl

Balu (Ba-lu Nyima Nying) poprvé v zahraničí J - V1, CWC, Nejlepší pes plemene

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) - získala postupně V1, CWC, Nejlepší fena plemene a BOB !!!

Oběma patří velká gratulace!

19. 9. 2009

Speciální výstava TT Mladá Boleslav, rozhodčí paní Olga Dolejšová, ČR

Balu (Ba-lu Nyima Nying) vstoupil účastí v mezitřídě mezi dospěláky s výsledkem V1, CAC – máme prvního CACe J

12. - 13. 9. 2009

Mezinárodní a Národní výstava Leipzig, Německo, rozhodčí pánové Dr. Wilfried Peper a Peter Machetanz, oba D

Jacko se po celý víkend choval naprosto vzorně, vzorně se předvedl a rozhodčím se moc líbil, takže výsledek po oba dny: V1, CAC-VDH, na MV ještě res. CACIB J.

Nedělní výstavu absolvovala také Yusha naší spolucestovatelky Radany, která dneškem splnila podmínky udělení titulu Německý šampion (VDH).

10. 9. 2009

V rámci přípravy na výstavu jsme s Bárou Bláhovou Jacka nejen vykoupali a učesali, ale také nafotili pár nových fotek. Celkem se povedly, podívejte se J.

6. 9. 2009

Vojtěšín

Tento víkend jsme přijali pozvání od Martina Stankoviče a udělali jsme si malý výlet na jeho chalupu do malé osady Vojtěšín kousek za Plzní. Martin s Petrou mají kromě miminka i dva tibeťáky (oba od nás J) – Tíšku (Atíša Nyima Nying) a Deny (B`Du-tsi Nyima Niyng), já s Jiříkem jsme vzali tentokrát provětrat Jackouška a když ještě dorazila Jana Pravdová s Kamílkem, Vašíkem a Aránkem (H`Aran Horpa Tashi Bodjul) s Noisy (Pam-Zamirin Noisette), bylo veselo! Nás, silné povahy nezdolalo ani extrémně nevlídné počasí a návštěvu jsme si parádně užili J. Martine, díky.

Tady je pár fotek.

30. 8. 2009

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav, rozhodčí pan PhDr. Miroslav Guniš, SR

Po dlouhé době jsme s Jackouškem vyrazili v rámci tréninku na výstavu, trénink nás očividně nebaví, tak to dopadlo podle toho. Ve třídě šampionů V2, res. CAC J

Balu (Ba-lu Nyima Nying) dopadl ve své třídě mladých lépe – V1, CAJC J

20. 8. 2009

Jacko má další štěňátka J. V Polsku v chovatelské stanici Adevebbalen se narodila fence Vebby (Dendrobates Vebby) čtyři krásná černobílá štěňátka. Více informací na stránkách chovatelské stanice.

8. 8. 2009

Klubová výstava TTC (bez zadávání titulu Klubový vítěz) Kladno, rozhodčí paní RNDr. Jaroslava Ovesná, ČR

Balu (Ba-lu Nyima Nying) ve třídě mladých: V1, CAJC

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) také ve třídě mladých: V2

21. 7. 2009

Balu absolvoval vyšetření potřebná k uchovnění jedince bez ztráty kytičky J: vyšetření kyčlí (výsledek A/A), očí na dědičné choroby (negativní), loktů (výsledek 0/0).

19. 7. 2009

Národní výstava Mladá Boleslav, rozhodčí pan Andráš Polár, ČR

Balu (JCh. Ba-lu Nyima Nying) ve třídě mladých: V2

Dagsi (JCh. B'Dagsi Nyima Nying) ve třídě mladých: V1, CAJC, Nejlepší mladý plemene

21. 6. 2009

Klubová výstava Lanškroun, rozhodčí paní RNDr. Jaroslava Ovesná, ČR

Balu (Ba-lu Nyima Nying) opět ve třídě mladých: CAJC, BOB junior, 2. nejlepší mladý pes výstavy J. Moc blahopřejeme!

15. 6. 2009

Jacko je opět hrdý otec J. V chovatelské stanici of Darkness se dnes narodilo 8 krásných strakatých štěňátek – 6 pejsků a 2 fenky, všichni černobílí a naopak J. Více zde.

14. 6. 2009

Národní výstava Klatovy, rozhodčí paní Cathy Delmar, Irsko

Balu (Ba-lu Nyima Nying) získal ve třídě mladých svého třetího CAJCe, dále pak titul BOB junior, byl vybrán mezi pět nejlepších mladých výstavy, ale především: dneškem splnil podmínky udělení titulu Junioršampion ČR! Velká gratuluce J

5. 6. 2009

Ba-lu byl hodný a tak ke svým narozeninám dostal dárek – jen úplně své webové stránky. Podívejte se na našeho Balouška J

3. 6. 2009

Vše nejlepší!

Rok se sešel s rokem a naše druhá štěňátka slaví své první narozeniny! Vše nejlepší jim a velké díky jejich páníkům, mají u vás u všech skvělý domov.

24. 5. 2009

Mezinárodní výstava Litoměřice, rozhodčí Ing. Alena Košťálová (ČR)

Také tuto neděli jsem se na výstavu jela jen podívat a povzbudit „svá štěňátka“ J.

Na Balouškovi (Ba-lu Nyima Nying) nebylo sobotní zápolení vůbec znát a energií přímo přetékal. Paní rozhodčí se moc líbil a získal svého druhého CAJCe.

V kruhu měla svou premiéru také Bíba (Byiba Nyima Nying),  obdržela od paní rozhodčí velmi hezký posudek  a také ona byla oceněna známkou V1, CAJC.

Oběma patří velké gratulace.

23. 5. 2009

Louny

Hanka a Balu (Ba-lu Nyima Nying) v rámci přípravy na nedělní výstavu (Balu je totiž k neutahání J) absolvovali své první závody v agility a ve své třídě v silné konkurenci sedmi jedinců v jednom závodě zvítězili a v celkovém součtu skončili čtvrtí. Parádní výsledek, moc gratuluju J

17. 5. 2009

Setkání TT ve Slavětíně 16. - 17. 5.

Letošní setkání TT jsme pojaly jako „dámskou jízdu“ – jen Ba-lu nám to malinko kazil J. V sobotu brzy ráno k nám dorazila Hanka s Balouškem, v Poděbradech jsme nabrali Markétu s Andulkou, já vzala tentokrát Jominku a hurá směr Slavonice. Počasí se naštěstí umoudřilo (v Bousově při našem odjezdu šíleně lilo) a ty dva dny vyšly parádně. 

Na stránkách Setkání je hromada krásných fotek, podívejte se.

PS: Přivezla jsem si krásný hrneček z Maříže J

16. 5. 2009

Hanka s Balouškem (Ba-lu Nyima Nying) pilně trénuje agility, její kamarádka Jitka mi poslala fotky z pátečního tréninku, podívejte se, jak jsou šikovní J, ovšem trénují i výstavní postoj, tak jsou pilní J

3. 5. 2009

Mezinárodní výstava Praha, rozhodčí RNDr. Jaroslava Ovesná (ČR)

Jelikož jsme si letos dali od výstav oddych, do Prahy jsem vyrazila jako divák povzbudit v kruhu Balua a Hanku – ve třídě mladých to byla jejich premiéra. Balu (Ba-lu Nyima Nying) se předváděl opravdu moc hezky a od paní rozhodčí získal ocenění V1, CAJC, Nejlepší mladý plemene. Jen tak dál J

Na výstavu se také přijela podívat Bíba (Byiba Nyima Nying) se svou paničkou a výstavní mumraj zvládla naprosto s přehledem, jak také jinak, že J.

 

19. 4. 2009

Krajová výstava Czestochowie, Polsko

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) opět na výstavě zabodovala, obdržela krásný posudek, ocenění V1, Zwyciestwo Mlodziezy, Best Junior i BOB !!! Touto výstavou splnila podmínky pro udělení titulu Mlodziezowy Champion Polski! Gratuluji J

22. 3. 2009

Mezinárodní výstava Katovice, Polsko

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) v konkurenci ve třídě mladých získala titul Zwyciezca mlodziezy (Junior Winner) a Najlepszy Junior w rasie (Best Junior), také se kvalifikovala na Crufts 2010 J

Moc blahopřejeme!

15. 3. 2009

Krajová výstava Jaroslaw, Polsko

Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) byla na své první výstavě a vše zvládla s paničkou na jedničku J

14. 3. 2009

Vítěz roku 2008

Na členské schůzi TTC byly vyhlášeny výsledky soutěže Vítěz roku 2008 a Jackoušek zvítězil !!! Hned za ním, stříbrný, jeho syn – Bacardi of Darkness J

3. 3. 2009

Po zimě se ozvali páníci Dagsi (B`Dagsi Nyima Nying) a poslali pár nových fotek naší už skoro slečny. Chystají se na první výstavu, tak jsem zvědavá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28. 2. 2009

Na začátku února k nám přijel na krátkou dovolenou z Hradce náš Basha (alias Váša). Hned na začátku si všichni naši pesani vyjasnili, kdo nosí pásek a kdo půjde ze dveří jako poslední a za celých šest neděl, co u nás pobyl, jsem nezaznamenala jediný konflikt, paráda. V tu dobu zrovna napadl sníh a na zahradě řádili svorně jako černá ruka – obzvlášť Váša a jeho tatík J

Podívat se bráchu přijel také Balu a to už tedy byla pohromadě slušná smečka J

17. 1. 2009

Šampion šampionů Praha, rozhodčí pro IX. skupinu Ing. L. Jančík

Na začátku roku jsme s Jackem vyrazili na Šampiona šampionů. Jackoušek nezklamal, zvítězil sám nad sebou a moc mu to s Bárou slušeloJ

© Nyima Nying Tibetan Terriers