top.gif (19196 bytes)

 

Novinky

Home

Novinky 2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

O nás

Naši TT

Standard

Štěňátka

Fotogalerie

Kontakt

Linky

Návštěvní kniha

 

 

 

24. 12. 2011

3. 12. 2011

Národní výstava Swiebodzice (Polsko), rozhodčí paní A. Redlicka (Pl)

Na začátku prosince vyrazila Velvet poprvé do zahraničí a zadařilo se. Soutěžila v mezitřídě a postupně získala V1, CWC, Nejlepší fena a jako třešničku na dortu i BOB :-).

20. 11. 2011

Postupně se k nám sbíhají fotky našich štěňátek:

C'Chandak, C'Chandramohan, C'Chiru, C'Chitral, E´Ransi, E´Rewa, E´Tashi

15. 10. 2011

Speciální výstava TT v Mladé Boleslavi, rozhodčí paní Ing. A. Košťálová (CZ)

Do Boleslavi jsme tentokrát vyrazili v silné sestavě – Velvet se vystavovala v otevřené třídě s výsledkem V1, CAC a Tašík se asi po čtyřleté výstavní pauze blýskl ve třídě veteránů – získal V1 a titul Nejlepší veterán. Oběma to moc slušelo :-) a tak Jana nelenila a rychle oba vyblejskla, díky.

28. 8. 2011

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav, rozhodčí paní Ing. A. Košťálová (CZ)

Dnes měla výstavní premiéru v mezitřídě mladá Velvet. Vše zvládla na jedničku a domů jsme si odvezly perfektní posudek a první CAC. Jen tak dál, Vety :-).

Po výstavě jsme s Bárou ještě Velvet řádně zdokumentovaly :-).

20. 8. 2011

Všechna štěňátka jsou už v nových rodinách. Hodně štěstí!

3. 8. 2011

Dnes jsme zamávali Ransi a doma už na nové hodné pány čeká pouze milá Rewa. Pokud se Vám fenečka líbí, ozvěte se nám, rádi poskytneme další informace.

23. 7. 2011

Z hnízda jako první dnes vyletěl Tašík... Ještě jsme se rychle pokusili vyblejsknout otce a syna - tady máte malého a velkého Tašíka Hodně štěstí, Tášo!

22. 7. 2011

Naše "Éčka" právě oslavují osmý týden, takže rychle na zahradu a rychle udělat co nejvíc fotek, protože za chvíli se už postupně rozprchnou do světa...

15. 7. 2011

Štěňátka jsou na světě již sedm neděl a při té příležitosti se fotila na své první oficiální portréty J.

8. 7. 2011

Štěňátkům je už šest týdnů ...

1. 7. 2011

Svých pět týdnů dnes štěňátka oslavila na zahradě.

24. 6. 2011

Štěňátkům jsou čtyři týdny.

17. 6. 2011

Dnes byly našim štěňátkům tři týdny.

13. 6. 2011

Dnes jsme dostali zprávu od paničky Žofinky, že všechna štěňátka (vrh D) jsou již ve svých nových domovech. Moc gratulujeme a doufáme, že budou přinášet novým páníkům alespoň tolik radosti, jako jejich rodiče nám  - a naopak :-). Vendu, klobouk před tebou dolů, s jakou péčí jsi všechna mrňata dokázala vypiplat.

11. 6. 2011

Našim štěňátkům jsou právě dva týdny a pomalu začínají prokukovat.

3. 6. 2011

Našim štěňátkům už je jeden týden. Tady se můžete podívat na jejich první sólo fotky J.

27. 5. 2011

Máme nová štěňátka

Dnes se naší Jomince (Ch. Jomo Lang-ma-ri Tashi Bodjul) a Tašíkovi (Ich. He-ru-ka Tashi Bodjul) narodil krásný vrh pěti štěňátek – sobolí kluk a čtyři slečny (tři jsou také sobolí, jedna černá), až na jednu výjimku mají všichni malé bílé znaky.

Jde o liniovou plemenitbu vedenou na mimořádně atraktivní finskou fenu Amox Sissybar (nejúspěšnější TT let 1990 - 2000) se skvělým pohybem, kvalitní srstí, a v první řadě se zcela bezkonfliktní, milou povahou. Pevně věřím, že se takto podaří všechny její kvality upevnit.

Více zde.

Máte-li zájem o chlupatého kamaráda z naší chovatelské stanice, kontaktujte mě, prosím, ráda zodpovím všechny vaše další otázky.

5. 3. 2011

Dnes jsme podnikli první jarní výlet – naši juniorku Velvet (Alilah Velvet Touch) jsme řádně protáhli Klokočskými skalami, jedním z mnoha skalních útvarů, které se v okolí našeho bydliště nacházejí. Pro jednou jsme nezapomněli foťák doma, tak se můžete sami přesvědčit, že se Velvet u nás líbí J.

17. 1. 2011

Vrh D

Dnes bylo štěňátkům 14 dní. Kluci se u té příležitosti nechali v klidu vyblejsknout, holky mírně protestovaly J. Tady je máte všechny pohromadě, na stránkách Žofinky mají všechna mrňata v sekci Velké fotoalbum štěňátek jednotlivé portréty (zatím pod přezdívkami paničky J), najdete tam moře dalších obrázků. Pokud máte zájem o chlupatého kamaráda, kontaktujte buď nás nebo přímo paničku Žofinky.

4. 1. 2011

Další štěňátka

S miminky se roztrhl pytel – dnes se v chovatelské stanici Tashi Bodjul Jackovi (Alilah Jackanory) a Noisy (Pam-Zamirin Noisette) narodilo šest krásných strakáčů J  - pět pejsků (3 černo-bílí a 2 bílí s černými znaky) a jedna fenka (černo-bílá). Moc gratulujeme! Více informací zde.

3. 1. 2011

Vrh D

Jackouškovi (Alilah Jackanory) a Žofince  (Deinna Masinial) se včera narodilo neuvěřitelných 11 štěňátek!!! Máme čtyři pejsky (1 černo-bílý, 3 bílí s černými znaky) a sedm fenek (4 černé s bílými znaky a 3 bílé s černými znaky). Držte nám palce!

Protože si Žofinka naplánovala miminka jen jednou (ale ať to tedy stojí za to J), budou odchována v souladu s řády F.C.I. pod naší chovatelskou stanicí Nyima Nying,  vyrůstat ale samozřejmě budou u své starostlivé paničky. Více informací a fotek rodinky naleznete na webových stránkách Žofi.

1. 1. 2011

Zdravím všechny naše příznivce v novém roce a zároveň se velice omlouvám, že pro více důvodů jsem se na poměrně dlouhou dobu odmlčela. Následují dvě novinky a předsevzetí, že co nejdříve všechny své resty napravím. Zvláště velká omluva všem majitelům mých štěňátek, kteří naposílali hromadu krásných fotek, a ty stále čekají a čekají na své zveřejnění… Polepším se.

 

© Nyima Nying Tibetan Terriers